9 Mart 2012 Cuma

Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi bana

 Su an parmaklarım sadece seni yazmak istiyor…. Kalbimin seni istedigi gibi…..
Seni yazmak ne kadar güzelse…..bir o kadar da zor.…Bir bilsen bu aralar ne kadar uzaksın bana….
Sana daha yakın olmak için….Durmadan seni hayal ediyorum…Seni..!!
Hayaller kuruyorum seninle ilgili….Hani olsaya diyorum;..


Her sabah senin kokunla açsam gözlerimi güne.. ve her sabah sana dokunsam gozlerim kapalıyken henüz….Tüm gece sıcaklığında dalsam uykuya, ve bütün gün seni görmenin heyecanıyla beklesem aksamı…..
Gecelerden korkuyorum şimdi sensiz geçtikleri için….
O gün gelse…her geceyi öyle basarim ki bağrıma sen gibi!..…Ama.. ama sen yoksun …
şu an çok güzel bir aşk şarkısı çalıyor…. Aynı şarkıyı defalarca baştan baştan dinliyorum, öyle bir an geliyorki huzuru hissediyorum ve duruyorum onu sadece hissediyorum… Bir an içindeyim sanıyorum ama aslinda baktıgım bir resim bu… şarkı hala çalmaya devam ediyor kim bilir belki onuncu kere dinliyorum ve hala hissetmeye devam ediyorum. …Icine girmek istiyorum bu güzel sarkının bir notası olmak istiyorum…Gücümün yetmediği şeyleri istiyorum bir notanın içinde erimek, duyulmak, sevilmek, dinlenmek sonrada tekrar çalınıncaya dek susmak kaybolmak istiyorum…
Şarkı hala çalıyor ve ben orda olamıyorum içine giremiyorum ruhum notalarında eriyip yok olmuyor. Sadece dünyadan kopuyorum bir kac saniyeliğine..Sonra gerçeğe dönüyorum..
Senin için varolduğunu bildiğin, senin için nefes aldığının farkında olduğun bir yürekten zorunlu olarak ayrı kalmak ne zor…..
çok uzakta bir sen görürüm hayalimde, koşarım kavuşmak, koklamak, sarılmak için sana; Sonra uyanırım..her tarafım uçurum..Sanki bir adım atsam sensizlikte yok olup gidecekmişim gibi.. Işte o an ölürüm..Gözlerimden bir damla sen düşer, ağlamaklı olurum. Gecenin karanığı korkutur, göz yaşlarım boğar beni. İnan ki bir fısıltı gibisin karanlıkta kulaklarımda çınlayan, ruhumu, duygularımı okşayan ve kanımda damla damla akan.
Seni bekliyorum her güneş ışığında ve her gün doğuşunda.
Her kızıllığınnda akşamın, içime bir ok giriyor tüm bedenimi tarıyor sanki… Icim kanlanıyor, akışı yavasliyor…
Her aksam ümidimi kendime gömüp tutuyorum evin yolunu……Sen olmadığından mı bu yabanilik diyorum bazen… Öyle evet… Senin oldugunu anımsıyorum…..
Gülümserdim ben… Gülerdi yüzüm, gözlerim. Sana bakmak, bakmasam da seni hissetmek yeterdi bana… Yine hissediyorum ben seni ama ellerim havada… Boşlugu tutuyorum… Boşlukta geziyor gözlerim…Ey adına ömrümü adadigim nerdesin?…….(????)…Çok şey de istemiyorum aslında sadece son bir kez (????)ne olursun
Yorum Gönder